Wirtualne Biuro Warszawa Śródmieście - Żoliborz

Wirtualne biuro, czyli jak prowadzić firmę nie wynajmując lokalu

Wirtualne biuro, czyli jak prowadzić firmę nie wynajmując lokalu

Fotograf, tłumacz, copywriter, grafik, producent świec naturalnych czy właściciel sklepu internetowego – zastanawiałeś się kiedyś na czym polega fenomen tych branż? W tym przypadku liczy się przede wszystkim elastyczność i czas pracy dopasowany do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań klientów. Właściciele takich firm zwykle nie potrzebują do swojej pracy przestronnego i prestiżowego biura – jak zatem radzą sobie z formalnościami?

Wirtualne biuro – sposób na mobilny biznes

Jeśli podjąłeś ostateczną decyzję o chęci pracy zdalnej, pozostaje kwestia formalności, czyli między innymi rejestracji Twojej działalności. We wniosku CEIDG jesteś zobowiązany wpisać wszystkie dane kontaktowe firmy łącznie z jej siedzibą. Podanie prywatnego adresu do publicznej wiadomości znacząco ogranicza prywatność i nie prezentuje się wystarczająco profesjonalnie. Dlatego z pomocą przychodzi biuro wirtualne. W ramach usługi otrzymasz od nas prestiżową lokalizację w samym centrum Warszawy, którą możesz dowolnie dysponować.

Adres firmy wykorzystasz nie tylko podczas jej rejestracji, ale powinien zostać zawarty również na stronie internetowej, wizytówce Google, w mediach społecznościowych, a także na plakatach, ulotkach, broszurach czy firmowych dokumentach. To doskonały sposób, by zwiększyć prestiż swojej marki. Profesjonalna siedziba firmy przyciąga klientów i wzbudza ich zaufanie, dlatego wielu freelancerów korzysta właśnie z takiego rozwiązania, by przyciągnąć zleceniodawców.

Wirtualne biuro – miejsce spotkań

Praca z domu to wiele korzyści, elastyczny czas pracy, większa swoboda oraz brak presji, jednak co w przypadku spotkania z klientem, jeśli nie posiadasz własnego biura? Prywatne mieszkanie z pewnością nie jest dobrym pomysłem, a zatłoczona restauracja może skutecznie wybijać z rytmu w toku ważnych biznesowych negocjacji, poza tym jakieś ważne dane mogą niespodziewanie zostać ujawnione. W tym przypadku również przychodzimy z pomocą. W ramach pakietu oferujemy wynajem profesjonalnej sali konferencyjnej, wystarczy tylko, że wybierzesz nasze wirtualne biuro. Warszawa to świetnie skomunikowane miasto z rozbudowaną infrastrukturą, również usługową, dzięki czemu Twoi klienci bez problemu dotrą na umówione spotkanie, zarówno komunikacją miejską, jak i prywatnym autem.

Nasze sale są w pełni przystosowane do takich spotkań. Nasza siedziba to również miejsce spotkań z przedstawicielami wielu branż, a zatem okazja na nawiązanie biznesowych relacji, które mogą zaprocentować w przyszłości. Skup się na postawionych sobie celach, przekazując obsługę administracyjno-biurową właśnie nam! W przygotowanym pakiecie również taka pomoc na Ciebie czeka. Rozumiemy potrzeby przedsiębiorców, dlatego staramy się za wszelką cenę ułatwić im prowadzenie własnej firmy.

Zapraszamy do naszych innych lokalizacji w Warszawie: